Acı Kaybımız
Cumhuriyetimizin 99. yılı kutlu olsun..
Ata'mızı saygı ve minnetle anıyoruz.
Seni Bekliyoruz!
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım Günleri bu yıl 29-31 Temmuz tarihleri arasında Beytepe Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek. Hayatın bütün renkleri burada.. Peki ya sen?
Acı Kaybımız
Saygıdeğer hocamız Prof. Dr. R. Günsel Terzioğlu'nu kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Bölümümüz için yeri doldurulamayacak önemli bir değer. Hocamıza Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabırlar dileriz. Hocamız ışıklar içinde uyusun. Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümü Öğretim Elemanları
2020-2021 Eğitim Yılı Aile ve Tüketici Bilimleri Bölüm tanıtım videomuz için tıklayınız.
2020-2021 Eğitim yılı Hacettepe üniversitesi Aile ve Tüketici Bilimleri bölümünü kazanan öğrencilerimiz için hazırlamış olduğumuz bölüm tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.
Pandemi ve Aile Webinar Serisi- 30 Nisan 2021

Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümü ile TÜPADEM işbirliğiyle hazırlanan “Pandemi ve Aile” Webinar Serisi kapsamında, bölüm öğretim üyemiz ve TÜPADEM Müdürü Prof. Dr. Arzu ŞENER'in moderatör/konuşmacı, bölüm öğretim elemanlarımızdan Arş. Gör. Sevde YÜCEL'in konuşmacı olarak katıldıkları "Covid-19 Sürecinde Tüketicilerin Tüketim ve Finansal Davranışları" başlıklı semineri izlemek için tıklayınız.