Acı Kaybımız
Cumhuriyetimizin 99. yılı kutlu olsun..
Ata'mızı saygı ve minnetle anıyoruz.
Seni Bekliyoruz!
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım Günleri bu yıl 29-31 Temmuz tarihleri arasında Beytepe Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek. Hayatın bütün renkleri burada.. Peki ya sen?
Acı Kaybımız
Saygıdeğer hocamız Prof. Dr. R. Günsel Terzioğlu'nu kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Bölümümüz için yeri doldurulamayacak önemli bir değer. Hocamıza Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabırlar dileriz. Hocamız ışıklar içinde uyusun. Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümü Öğretim Elemanları
2020-2021 Eğitim Yılı Aile ve Tüketici Bilimleri Bölüm tanıtım videomuz için tıklayınız.
2020-2021 Eğitim yılı Hacettepe üniversitesi Aile ve Tüketici Bilimleri bölümünü kazanan öğrencilerimiz için hazırlamış olduğumuz bölüm tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.
HATÜT Hacettepe Üniversitesi Aile ve Tüketici Topluluğu

Hacettepe Üniversitesi Aile ve Tüketici Topluluğu (HATÜT) 2005 yılında kurulmuştur. Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı olup, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı Kültür İşleri Müdürlüğü denetiminde faaliyet göstermektedir. 

Topluluğumuz aile, tüketici, insan kaynakları, satış-pazarlama gibi alanlarda yapmış olduğu etkinliklerle üniversite öğrencilerinin kişisel gelişimine katkı sağlamayı ön planda tutmaktadır.
Kurulduğumuz günden bu yana; gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle her geçen gün gelişerek daha geniş bir kitleye sahip olmayı hedeflemekteyiz. 

DEĞERLERİMİZ: 

Her düşünceye önem veririz…
Düşüncelerimizi özgür bir biçimde ifade ederek tartışırız. 
Hata yapmaktan korkmadan sorumluluk alır ve harekete geçeriz. 

Dürüst, güvenilir ve şeffafız…
Kuruluşumuzdan itibaren, faaliyetlerimizde açık olmaya ve geri bildirime önem vererek hareket eden bir yönetim anlayışı ile devamlılığımızı sağlarız. 

Birlikte olmanın gücüne inanırız…
Topluluğumuzun birleştirici gücü altında sevgi ve saygı ile çalışarak, aramıza katılan her üye için aidiyet duygusuyla bir aile gibi bir araya gelir, topluluğun ve toplumun gücüne inanırız. 

Yenilikçi ve yaratıcı adımlarla sürekli gelişiriz… Geleceğe duyduğumuz heyecan ve merakla hareket eder, daima en iyisi için geçmişten ders alıp, geleceğe vizyonumuz ile dokunuruz. 

Topluluğumuz ve öğrencilerimiz için değer yaratma hedefiyle çalışırız. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve uyguladığımız projelerin bizler için ortak bir değer yaratmasını amaçlarız.