Cumhuriyet'imizin 100. yılı kutlu olsun. Daha nice yüz yıllara..
Cumhuriyet'imizin 100. yılı kutlu olsun. Daha nice yüz yıllara..
Acı Kaybımız
HATÜT Hacettepe Üniversitesi Aile ve Tüketici Topluluğu

Hacettepe Üniversitesi Aile ve Tüketici Topluluğu (HATÜT) 2005 yılında kurulmuştur. Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı olup, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı Kültür İşleri Müdürlüğü denetiminde faaliyet göstermektedir. 

Topluluğumuz aile, tüketici, insan kaynakları, satış-pazarlama gibi alanlarda yapmış olduğu etkinliklerle üniversite öğrencilerinin kişisel gelişimine katkı sağlamayı ön planda tutmaktadır.
Kurulduğumuz günden bu yana; gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle her geçen gün gelişerek daha geniş bir kitleye sahip olmayı hedeflemekteyiz. 

DEĞERLERİMİZ: 

Her düşünceye önem veririz…
Düşüncelerimizi özgür bir biçimde ifade ederek tartışırız. 
Hata yapmaktan korkmadan sorumluluk alır ve harekete geçeriz. 

Dürüst, güvenilir ve şeffafız…
Kuruluşumuzdan itibaren, faaliyetlerimizde açık olmaya ve geri bildirime önem vererek hareket eden bir yönetim anlayışı ile devamlılığımızı sağlarız. 

Birlikte olmanın gücüne inanırız…
Topluluğumuzun birleştirici gücü altında sevgi ve saygı ile çalışarak, aramıza katılan her üye için aidiyet duygusuyla bir aile gibi bir araya gelir, topluluğun ve toplumun gücüne inanırız. 

Yenilikçi ve yaratıcı adımlarla sürekli gelişiriz… Geleceğe duyduğumuz heyecan ve merakla hareket eder, daima en iyisi için geçmişten ders alıp, geleceğe vizyonumuz ile dokunuruz. 

Topluluğumuz ve öğrencilerimiz için değer yaratma hedefiyle çalışırız. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve uyguladığımız projelerin bizler için ortak bir değer yaratmasını amaçlarız.