Acı Kaybımız
Cumhuriyetimizin 99. yılı kutlu olsun..
Ata'mızı saygı ve minnetle anıyoruz.
Seni Bekliyoruz!
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım Günleri bu yıl 29-31 Temmuz tarihleri arasında Beytepe Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek. Hayatın bütün renkleri burada.. Peki ya sen?
Acı Kaybımız
Saygıdeğer hocamız Prof. Dr. R. Günsel Terzioğlu'nu kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Bölümümüz için yeri doldurulamayacak önemli bir değer. Hocamıza Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabırlar dileriz. Hocamız ışıklar içinde uyusun. Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümü Öğretim Elemanları
2020-2021 Eğitim Yılı Aile ve Tüketici Bilimleri Bölüm tanıtım videomuz için tıklayınız.
2020-2021 Eğitim yılı Hacettepe üniversitesi Aile ve Tüketici Bilimleri bölümünü kazanan öğrencilerimiz için hazırlamış olduğumuz bölüm tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.
Pandemi ve Aile Webinar Serisi- 20 Mayıs 2021

Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümü tarafından “Pandemi ve Aile” Webinar Serisi kapsamında, 15 Mayıs Uluslararası Aile Günü nedeniyle Doç. Dr. Selda COŞKUNER AKTAŞ'ın moderatörlüğünde, üniversitemiz Nüfus Etütleri Enstitüsü Nüfusbilim Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmet KOÇ ve Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümü Bölüm Başkanı Prof. Dr. Oya HAZER'in konuşmacı olarak katıldığı "Toplumsal Değişme Sürecinde Aile ve Teknoloji" başlıklı seminer 20 Mayıs 2021 Perşembe günü gerçekleştirilmiştir. İzlemek için tıklayınız.