7 Temmuz 2024 Pazar günü 18.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan mezuniyet törenine katılacak bölüm öğrencilerimizin kep ve cübbelerini teslim almaya gelirken Bilgilendirme Formunu (tıklayınız), mezuniyetten sonra kep ve cübbesini iade etmek isteyenlerin ise teslime gelirken İade Formunu (tıklayınız) doldurarak Arş. Gör. Sevde Yüksel veya Arş. Gör. Melike Aktaş Özdemir'e teslim etmeleri gerekmektedir. Kep ve cübbe dağıtımları 24 Haziran-5 Temmuz tarihleri arasında yapılacaktır.